ОДИН ЗІ СВІДКІВ У СПРАВІ ВБИВСТВА ШЕРЕМЕТА ВЧИНИВ САМОГУБСТВО – ПОЛІЦІЯ - DOSSIER

ОДИН ЗІ СВІДКІВ У СПРАВІ ВБИВСТВА ШЕРЕМЕТА ВЧИНИВ САМОГУБСТВО – ПОЛІЦІЯ

Чоловік вистрілив собі у голову з рушниці

Один з фігурантів справи про вбивство журналіста Павла Шеремета – громадянин «В» із позивним «Пістолет», застрелився після вручення повістки на допит до поліції.

«Пістолета» хотіли допитати як свідка у справі про вбивство журналіста, — про це йдеться в оприлюднених телефонних розмов фігурантів під час

Зеленський та Рябошапка візьмуть участь у брифінгу щодо затримання підозрюваних у вбивстві Шеремета
брифінгу поліції та МВС 12 грудня.

Після виклику «Пістолет» тимчасово зник. Згодом з’ясувалося, що він вчинив самогубство.

«Громадянин В, псевдонім «Пістолет», вчиняє самогубство, вистріливши собі у голову з мисливської рушниці. Потім відбувається значне пожвавлення розмов у визначеному колі осіб. Зокрема в певних розмовах із чоловіком Владиславом Інна Грищенко розцінює факт загибелі Пістолета як сприятливий для них факт», — розповів під час брифінгу заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції Євген Коваль.

«Буду дуже прагматичною, — це тобі в плюс. Тепер будемо вертіти, як хочемо», — сказала «Пума» «Бучі». У розмові чоловіка називають Ваня.

«Пістолет» зацікавив слідство завдяки іншому злочину — невдалій спробі замаху на громадянина Ч. у Косові Івано-Франківської області влітку 2018 року. У ньому, за висновками експертиз, було використано, саморобний вибуховий пристрій, майже ідентичний тому, який підірвав машину з Шереметом.

Як підозрюваних у вчиненні цього замаху було встановлено сімейне подружжя Владислава Грищенка «Буча» та Інна Грищенко «Пума». Саме «Пістолет» возив Грищенка з Києва у Косів. Молекулярними експертизами було виявлено сліди ДНК цих осіб на вибуховому пристрої.