СПРАВА ШЕРЕМЕТА: З ОБШУКАМИ ПРИЙШЛИ ДО ЛІКАРЯ "ОХМАТДИТ" ЮЛІЇ КУЗЬМЕНКО – ВКЛЮЧЕННЯ - DOSSIER

СПРАВА ШЕРЕМЕТА: З ОБШУКАМИ ПРИЙШЛИ ДО ЛІКАРЯ «ОХМАТДИТ» ЮЛІЇ КУЗЬМЕНКО – ВКЛЮЧЕННЯ

Обшуки тривають близько трьох годин

Обшуки у справі вбивства журналіста Павла Шеремета. Слідчі дії нині тривають у ще однієї фігурантки – Юлії Кузьменко – волонтерки, а в цивільному житті – лікарки і завідувачки відділення рентгенографії в «Охматдиті». Біля помешкання Кузьменко перебуває кореспондентка «5 каналу» Евеліна Михайленко.

Товариші Юлії Кузьменко нині чатують біля паркану будинку волонтерки. За їхніми словами, обшуки тривають вже більш як три години. Також стало відомо, що раніше обшуки були в сестри Юлії, а також колишнього чоловіка.

Андрій Янченко, друг Юлії, про неї сказав, що вона дитячий кардіохірург і волонтер, і «те, що їй інкримінує Аваков, – це виклик».

«Я це сприймаю як провокацію або як початок чистки тих людей, яким ця влада не дуже до вподоби. І ми не розуміємо дії сьогоднішньої влади, особливо щодо волонтерів і військових», – сказав чоловік.

За словами кореспондента, Юлія і сама перебуває в будинку, там і її мама та адвокат. І стало відомо, що нині самі обшуки закінчилися і триває опис вилучених предметів. Але що саме вилучили, поки що невідомо.