Справа Шеремета: апеляцію захисту Кузьменко щодо скасування дисциплінарного покарання експерту КНІДСЕ перенесли

Шеремет
FavoriteLoadingДобавить в избранное

Розгляд апеляційної скарги захисту обвинуваченої у справі про вбивство журналіста Павла а Юлії  на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва про скасування дисциплінарного покарання судовому експерту Юрію Ірхіну перенесли на 7 липня.

Про це “Новинарні” повідомили у середу, 16 червня, у правозахисній ініціативі “Правотворець”.

“Засідання у Шостому Апеляційному адміністративному суді не відбулося через те, що не з’явився сам Ірхін. Також (…) виявилося, що тільки 14 червня було відкрите провадження і лише сьогодні мені надали апеляційну скаргу Міністерства юстиції, подану ще 6 травня. Вони що, навмисно “тримали” цю справу? Що відбувається в Окружному адміністративному суді? Це взагалі судова структура?”, – наголосив адвокат Кузьменко Ілля Костін.

У “Правотворці” припускають, що ОАСК хоче відтягнути рішення апеляційної інстанції щодо експерта Київського національно-дослідного інституту судової експертизи Ірхіна.

Сьогодні мав відбутися розгляд апеляційної скарги захисту Юлії Кузьменко на рішення ОАСК про скасування дисциплінарного покарання судовому експертові Юрію Ірхіну.

У серпні 2020 року Дисциплінарна палата Міністерства юстиції України визнала неіснуючою методологію, за якою проводилася “портретно-психологічна експертиза” в справі Шеремета.

“Саме ця експертиза й була головним “доказом” слідства проти Андрія Антоненка і Юлії Кузьменко. Однак в квітні 2021 року ОАСК скасував це рішення Дисциплінарної палати Мінюсту”, – наголосили в “Правотворці”.

Експерти Юрій Ірхін та Андрій Семенець, які проводили комплексну експертизу з ідентифікації особи за ознаками зовнішності у справі Шеремета, потрапили в базу переслідувачів “Правотворець”. Також там перебуває і їх керівник, голова КНІДСЕ Олександр Рувін.

novynarnia.com