«Справа Шеремета завжди перебувала у політичній площині», — Кузьменко

Кузьменко
FavoriteLoadingДобавить в избранное

Підозрювана у цій справі Юлія каже: нових доказів вини волонтерів і учасників ООС слідство не знайшло. А існуючі докази — постійно зменшуються

 

Про це вона заявила в ефірі програми «Головне» телеканалу «Еспресо», передає «Еспресо.Захід».

«Мені здається, що ніхто вже не знає, що з цією справою робити.З розглядом матеріалів справи доказів стає все менше й менше. Те, що зараз розглядається у суді, піддається критиці з боку захисту. Ми бачимо дивні речі. Те, як, наприклад, відбувався огляд місця, де відбувалися події (де загинув ). Протягом 11 днів повинен був бути огляд вулиць і будинків (із записів. – Ред.) зовнішніх камер спостережень. Фотографії були прикладені, але ці фотографії зроблені з Google Vue (містять мітку Google Vue). Таких-от казусів дуже багато у цій справі», — зауважила Кузьменко.

За її словами, «нові докази не те, що не з’являються. Вони все зменшуються й зменшуються».

«Справа Шеремета зі самого початку не перебувала у юридичному полі. Вона перебувала у політичній площині. Мабуть, з цієї політичної площини її вже не знають, як вивести. Юридичних підстав залишати Андрія (Антоненка, ще одного підозрюваного у цій справі – ред.) за ґратами, продовжувати якісь запобіжні заходи немає. Як з цієї ситуації тепер вийти? Мені здається, що ніхто вже не знає, що з цією справою Шеремета робити», — підсумувала обвинувачена у вбивстві журналіста медик і волонтерка.

  • Нагадаємо, справа про вбивство відомого журналіста Павла Шеремета розслідується з липня 2016 року. Попри значний суспільний і міжнародний резонанс, її досі не розкрили. У грудні 2019 року представники Генеральної прокуратури заарештували трьох підозрюваних – волонтерку, військового медика Яну , відомого дитячого кардіохірурга, волонтерку Юлію Кузьменко та музиканта, сержанта Збройних сил України Андрія Антоненка (Ріфмастера). Всі вони є учасниками ООС. 2 лютого 2021 року суд продовжив запобіжні заходи фігурантам цієї справи щонайменше до 2 квітня. Юлія Кузьменко перебуває під цілодобовим домашнім арештом, Яна Дугарь – під нічним домашнім, а Андрій – під вартою.
  • 9 березня Шевченківський суд Києва переніс розгляд справи Андрія Антоненка, який понад рік ув’язнений в СІЗО за підозрою у вбивстві Павла Шеремета. Під судом сталися сутички.
Читайте также на DOSSIER:  «Это скрин переписки Катерины Гандзюк и ее друзей», - адвокат Мангера разместил в сети новые фото