Убивство Шеремета: «Пума» стверджує, що не була знайома з фігурантами справи улітку 2016 року

FavoriteLoading_Добавить публикацию в закладки

Ветеранка війни на Донбасі Інна , відома як «Пума», яку підозрюють у замаху на життя бізнесмена з Івано-Франківської області та голос якої фігурував у телефонних розмовах в справі вбивства Павла а, зазначила, що не була знайома із фігурантами вбивства журналіста у 2016 році.

Про це вона сказала у коментарі hromadske в Печерському суді.

«Знайома з Яною ( Дугарь – ред.), з Ріфом (м – ред.) з цього року, з кінця літа, а з Юлею ( Кузьменко – ред.)з того літа. По ФБ (соцмережі Facebook – ред.) ми знайомі раніше, але з Яною взагалі тільки цього року познайомилась. Спочатку особисто, а потім у ФБ», — зазначила вона.

Також жінка наголосила на тому, що її не допитували ні у справі по замаху на життя бізнесмена, ні у справі Шеремета.

Вона пояснила, що мала на увазі під фразою «на нас хочуть повісити справу Шеремета», яка фігурувала у переговорах, що оприлюднили в МВС:

«Мені було незрозуміло, чому Ваню (Івана Вакуленка – ред.) взагалі викликали по цій справі. Провести паралель нічого не вартувало. Єдине, що я дуже здивувалася тому, яких людей вибрали ще в цю справу. Коли закрили Ріфа, Юлю та Яну, в мене досі немає нормальних слів», – сказала Грищенко.

Водночас Грищенко підтвердила, що її чоловік міг виготовляти вибухівки.

«Мій чоловік за спеціальністю вибухотехнік. Було б дивно, якби він не міг чогось робити. Але тоді у нас потрібно усіх ветеранів, тисяч 20 точно закрити», – сказала жінка.

Також вона зазначила, що чула про чоловіка на позивний «Нацик», але особисто не знайома з ним. На її думку, відбувається «знищення волонтерського та ветеранського руху».

6 листопада Печерський суд взяв під варту на 60 діб Інну Грищенко. Їй інкримінують співучасть у замаху на вбивство бізнесмена в Івано-Франківській області у 2018 році. Сама Інна Грищенко відкидає звинувачення щодо причетності до злочину.

Правоохоронці затримали і чоловіка Інни Владислава Грищенка з позивним «Буча», теж ветерана війни на Донбасі. За версією слідства, чоловік вступив у змову з групою осіб і мав ліквідувати бізнесмена шляхом підриву. Їй висунули підозру в замаху на злочин, умисному вбивстві та незаконному поводженні зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами.

На запитання журналістки про опубліковані МВС розмови під час брифінгу Шеремета, Грищенко зазначила, що не мала можливості побачити брифінг.