Розслідування вбивства Шеремета: у справі стався скандальний поворот

FavoriteLoading_Добавить публикацию в закладки

Судове засідання розпочалося із запізненням та тривало лише п'ять хвилин

У середу, 18 грудня, Київський апеляційний суд мав розглянути скаргу Павла Ореховського – адвоката Яни Дугар, підозрюваної у вбивстві Павла а, однак з Печерського суду не надійшли документи справи, розгляд перенесли на 8 січня.

Скарга стосувалася цілодобового домашнього арешту Яни Дугар до 8 лютого 2020 року, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Страна.

Зазначається, що судове засідання розпочалося із запізненням та тривало лише п'ять хвилин. Суддя заявила, що з Печерського суду не надійшли документи справи. Розгляд апеляційного оскарження перенесли на 8 січня.

Підтримати Дугар приїхала народний депутат від “Євросолідарності” Яна Зінкевич і колишній нардеп Оксана Корчинська.

Крім того, Яну Дугар хоче взяти на поруки народний депутат від партії “Слуга Народу” Вікторія Вагнер.

“Мій чоловік воював в АТО і там загинув. Він також як і Яна був лікарем. Я дуже давно знайома з діяльністю Яни Дугар і вважаю її дуже порядною людиною. Яна бойової медик і мені це дуже близько, я теж медик. Я вважаю, що потрібно захищати репутацію таких людей, це дуже важливо”, – сказала вона.

Своєю чергою адвокат Віталій Коломієць заявив, що він знав, що справу ще не передали до Апеляційного суду. Він запевнив, що захист має намір діяти.

“Ми організуємо брифінг і зробимо кіно не гірше, ніж у них. Запросимо президента, ОБСЄ, послів. Ми зібрали достатню кількість доказів невинності Яни Дугар”, – заявив адвокат.

Раніше Яна Зінкевич оприлюднила документ, який доводить непричетність Яни Дугар до вбивства журналіста Павла Шеремета. Вона показала довідку про участь Яни Дугар в АТО, відповідно до якої в день скоєння підриву авто журналіста (20 липня 2016 року) вона перебувала в зоні бойових дій.

DOSSIER →  Апелляционный суд вновь начал рассмотрение дела об убийстве активистки Екатерины Гандзюк