ВБИВСТВО ГЕОРГІЯ ГОНГАДЗЕ: ОЛЕКСІЯ ПУКАЧА МОЖУТЬ ЗВІЛЬНИТИ ПРЯМО У ЗАЛІ СУДУ — АДВОКАТ (ВИДЕО)

FavoriteLoading_Добавить публикацию в закладки

За «законом » про зарахування 1 дня попереднього ув'язнення як 2 дні в термін основного покарання, колишній начальник департаменту зовнішнього спостреження МВС Олексій Пукач, засуджений за вбивство журналіста Георгія може скоро вийти на свободу.

Про це в ефірі телеканалу «Прямий» розповіла Валентина  представник потерпілої Мирослави Гонгадзе — дружини вбитого Георгія.

Отже, з'явилась інформація, що суд перерахував 6,5 років попереднього ув'язнення як 13 років основного покарання Олексію у. Таким чином засуджений відбув вже понад 14 років тюремного ув'язнення.

«Перерахування зробленно законно і саме перерахування не викликає якихось там обурення, заперечення. Але треба мати на увазі, що новостворений Верховний суд України, сподіваюся невдовзі розгляне касаційну скаргу Пукача, в якій Пукач просить пом'якшити йому покарання із довічного позбавлення волі до 15 років.

Звичайно, Пукач на мою думку, демонструє таку поведінку, яка свідчить про відсутність каяття, свідчить про те, що він далі не усвідомлює свою вину, і далі є небезпечним для суспільства. Я не бачу підстав пом'якшувати йому покарання. Але якщо не дай Боже це б сталося, то Пукача можуть звільнити прямо в судовій залі, бо 15 років з урахуванням закону Савченко збіжить вже зовсім скоро для нього», — сказала Теличенко.

Також, вона наголосила, що буде намагатися зробити все, аби вирок про довічне позбавлення волі Олексія Пукача залишився в силі.

«Що стосується перспективи помилування і заміни довічного позбавлення волі на 25 років ну я би не поспішала, побачимо до того часу, коли Пукач відбуде ці 20 років навіть з урахуванням закону Савченко і тоді про цю проблему можемо говорити.

Зараз, для мене особисто, надзвичайно важливо все зробити для того, щоби вирок про довічне позбавлення волі Пукача не було змінено, щоб він залишився в силі», — наголосила вона.

Нагадаємо, 12 жовтня Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ переніс на 16 листопада слухання касаційних скарг на вирок колишньому начальнику департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексію Пукачу, засудженому до довічного позбавлення волі за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

29 січня 2012 року Печерський районний суд Києва засудив Олексія Пукача до довічного ув'язнення з конфіскацією майна за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

6 січня 2016 року Апеляційний суд Києва залишив у силі вирок Олексію Пукачу.

У червні 2016 року його етапували до Чортківської колонії №26 у Тернопільській області для відбування покарання у секторі з максимальним рівнем безпеки для осіб, засуджених до довічного позбавлення волі.

Источник: prm.ua