СПРАВА ЩОДО ВБИВСТВА ҐОНГАДЗЕ «ОЖИЛА І ЗНОВ ЗАВМЕРЛА»: ЩО ВИРІШИЛИ У СУДІ

FavoriteLoadingзакладки →

Справа Ґонгадзе знову ожила і одразу ж завмерла. Судове засідання перенесли на 19-те квітня. Про це повідомляє «5 канал»

Як стало відомо, у вівторок, 7 лютого, вищий спеціалізований суд мав розглянути касацію на вирок для екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія а, який засуджений за вбивство Георгія Ґонґадзе і відбуває покарання в Чортківській колонії на Тернопільщині.

Пукача сьогодні привезли до Києва. Вирок, який передбачає довічне ув'язнення, оскаржує як захист засудженого, так і ще один потерпілий у справі — Олексій Подольський. Останній вимагає, щоб за вбивство журналіста посадили не тільки виконавця злочину, а й замовників.

Зазначимо, що касаційну скаргу мали розглянути ще торік у жовтні, та з різних причин суд переносили. Цього разу — тому що на засідання не прийшла одна із суддів.

«Я теж звернув увагу на те, що причини не було оголошено. Я думаю, що це питання до суду на сьогоднішній день. Як бачите, всі учасники процесу досить дисципліновано являються, однак є певні організаційні причини, які нам не дозволяють зараз розпочати», — зазначив прокурор ГПУ Сергій .

«Відтермінований розгляд по суті, тому що у представника Подольського нема доступу до державної таємниці, а в цій справі є один окремий том, який утримує в собі державну таємницю. Є матеріали справи, і (судді) повинні бути ознайомлені всі з усіма матеріалами справи», — зазначив адвокат Пукача Григорій .

Зазначимо, що журналіста Георгія викрали та вбили у вересні 2000 року. Убивцю — колишнього генерала міліції Пукача — засудили до довічного ув'язнення. Замовників убивства не назвали й досі. Поховали його у березні 2016 року в Києві. Майже через 16 років після смерті його відспівали у храмі Миколи Набережного в столиці.

Источник: 5.ua