ЗМІ назвали ім’я можливого підозрюваного у вбивстві Шеремета, якого проігнорувало слідство (фото)

FavoriteLoading_Добавить публикацию в закладки

У серпні 2016 року, незабаром після вбивства Павла а, в поліцію звернулася жінка на ім'я Марина Мацюк. Вона розповіла про знайомого на ім'я Максим , який зізнався у вбивстві журналіста

Українські слідчі проігнорували факт визнання вбивства журналіста Павла Шеремета з боку члена найближчого оточення Олександра Клименка — екс-міністра доходів і зборів в уряді Віктора а, який втік до РФ.

Про це йдеться в розслідуванні видання «Заборона».

Журналісти-розслідувачі отримали доступ до документів зі справи Шеремета, які свідчать про те, що в серпні 2016 року, незабаром після вбивства журналіста, в поліцію звернулася жінка на ім'я Марина Мацюк. Вона розповіла про знайомого на ім'я Максим Зотов, який зізнався у вбивстві журналіста. За її словами, через кілька днів після цього він погрожував їй, а також пропонував гроші в обмін на мовчання.

Однак поліція не стала досліджувати особистість Максима Зотова.

Як з'ясували журналісти «Заборони», Максим Зотов є уродженцем Донецька, членом найближчого оточення Олександра Клименка, який був неофіцальним власником «Радио Вести Украина», де працював Павло Шеремет.

Схема: Заборона, портреты: AVE
Справа на фото — Максим Зотов. Фото: з інстаграм-сторінки а Хмельницького
Справа на фото — Максим Зотов. Фото: з інстаграм-сторінки Богдана Хмельницького
Фото: з інстаграм-сторінки Красногорського SportMAX
Фото: з інстаграм-сторінки Красногорського SportMAX

Вдова Шеремета Олена Притула розповіла «Забороні, що Павло їздив в Москву для того, щоб домовитися з м про призначення головним редактором «Вестей».

З осені 2016 до початку 2017 року слідство розглядало Клименка і його цивільну дружину Ольгу , яка очолювала медіахолдинг «Вести Україна», як «можливо причетних» до вбивства Шеремета, пише «Заборона». Однак цю версію в подальшому не розробляли.

Офіційний представник МВС Артем Шевченко в коментарі «Заборона» розповів, що контакти Шеремета з Клименком в Росії виглядали для слідства підозріло, проте цю версію правоохоронці не змогли перевірити через відсутність спільної роботи з російським слідством.

DOSSIER →  Убийство Гандзюк. Рассмотрение апелляции может начаться заново

Слідство було відновлено тільки восени 2019 року, коли були затримані підозрювані Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко та Яна Дугарь.