Вдова Гонгадзе: Луценко покриває Пукача

FavoriteLoading_Добавить публикацию в закладки

Вдова Георгія Мирослава переконана, що українська влада покриває Олексія а, обвинуваченого у вбивстві журналіста.

Таку думку вона висловила в коментаріРадіо «Свобода» після засідання Парламентської асамблеї Ради Європи щодо «розслідування злочинів, можливо скоєних високопоставленими особами в період правління в Україні президента Леоніда Кучми.

«Проблема в тім, що, незважаючи на заяви Віктора Ющенка про те, що останні 2 роки Україна робить все можливе для того, щоб знайти «цю людину» і досягти якогось успіху в розслідуванні – в реальності цього не відбувається», — сказала Гонгадзе.

«І «цю людину» – генерала Пукача – не просто не шукають, а її покривають, і покривають у вищих щаблях влади і, зокрема, в Міністерстві внутрішніх справ, яке, до речі, очолює колишній ватажок руху «Україна без Кучми» пан », — зазначила вдова.

Вона заявила, що має офіційну заяву Міністерства внутрішніх справ про те, що, «виявляється, міліціонери, які сьогодні відбувають покарання, вчинили цей злочин мало чи не з власної ініціативи і що до цього злочину Міністерство внутрішніх справ абсолютно не має ніякої причетності».

«Так, що мені сьогодні, на жаль, Віктор Ющенко і все керівництво України нагадує чергового дволикого Януса: на Заході вони заявляють, що активно працюють і роблять успіхи, а всередині України вони мають зовсім інше обличчя», — обурилася Гонгадзе.

За її даними, до червня місяця минулого року практично «жодного успіху і жодного результату розслідування не було».

«Представники прокуратури України заявляють, що вони «важко працюють» і намагаються проводити розслідування, але я – як представниця потерпілої сторони – на жаль не маю практично жодної інформації про хід розслідування. Останній запит у прокуратуру ми зробили 24 грудня щодо питання про експертизу плівок майора Мельниченка – нажаль, жодної відповіді від прокуратури ми досі не отримали», — заявила Гонгадзе.

Як відомо, Парламентська Асамблея Ради Європи вимагає від влади України прийняти більш енергійні заходи по розслідуванню убивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Парламентська Асамблея Ради Європи в рамках моніторингу України вирішила стежити за розслідуванням кримінальної справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе та інших резонансних злочинів.

Источние: gazeta.ua

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии