Івасюк: Більшість ДНК експертиз показує, що «таращанське тіло» не належало Гонгадзе

FavoriteLoadingзакладки →

Івасюк: Більшість ДНК експертиз показує, що «таращанське тіло» не належало

На сьогоднішній день критична кількість ДНК експертиз «таращанського тіла» у порівнянні з прижиттєвими зразками ДНК самого Георгія Гонгадзе та його близьких родичів – мами та дітей показують, що «таращанське тіло» не належить Георгію Гонгадзе.

Про це у прямому ефірі програми «Vox populi» (19:15 – 20:00 на телеканалі ZIK) заявив заступник міністра охорони здоров'я України (у 2007-2008 роках) Валерій Івасюк.
Гість програми розповів, що у 2000 році він отримав політичний притулок у Великій Британії через переслідування тодішніми працівниками СБУ, у зв'язку із тим, що був медичним експертом тимчасової комісії ВРУ по справі зникнення Георгія Гонгадзе.

«Саме я тоді займався питаннями ДНК, ідентифікації експертизи «таращанського тіла». Внаслідок всього того, що я дізнався, внаслідок об'єктивних судово-медичних експертиз ідентифікації «таращанського тіла» та аналізу функцій всіх учасників і в Україні, і в Німеччині, і головне, в Росії, тобто, аналіз усіх тих подій дав мені висновок, що ця справа була направлена проти президента України, як глави держави для узалежнення президента від тих планів і досягнення тих цілей, які були поставлені ще тоді Москвою для ліквідації української самостійності. Тим більше, що тоді діяла Конституція 1996 року»,– зауважив Валерій Івасюк.

Гість програми наголосив, що справа Георгія Гонгадзе – це справа проти тодішнього президента України Леоніда Кучми.

«І саме у зв'язку із ним була піднята акція «Україна без Кучми», внаслідок якої сталися ті події, що призвели до появи на політичному небосхилі а, потім його президентства і теперішньої війни», – зазначив Івасюк.

Окрім цього колишній посадовець заявив, що він із відповідальністю може стверджувати, що Леонід Кучма не причетний до справи Гонгадзе ніяким чином.

«Для мене є об'єктивним те, що за рік до своєї смерті Леся Гонгадзе, мама Георгія Гонгадзе публічно вибачилася перед Кучмою за її підозри у викраденні і можливій смерті її сина. І на сьогоднішній день критична кількість ДНК експертиз «таращанського тіла» у порівняння з прижиттєвими зразками ДНК самого Георгія Гонгадзе та його близьких родичів – мами та дітей показують, що «таращанське тіло» не належить Георгію Гонгадзе», – акцентував Валерій Івасюк.

Источник: vectornews.net