Справа Гонгадзе: комітет міністрів РЄ у грудні розгляне виконання Україною рішення ЄСПЛ

FavoriteLoadingДобавить в избранное

Комітет міністрів Ради Європи у грудні розгляне виконання Україною рішення Європейського суду з прав людини у справі журналіста Георгія Гонгадзе

Про це сказав начальник відділу Департаменту виконання рішень ЄСПЛ Генерального директорату прав людини та верховенства прави Ради Європи Павло Пушкар під час онлайн-обговорення в Укрінформі щодо безпеки журналістів, повідомляє кореспондент агентства.

«Наступне засідання Комітету міністрів Ради Європи у справі Гонгадзе передбачається в грудні 2020 року… На останньому розгляді Комітету міністрів Ради Європи, яке було у листопаді 2019 року, звернули увагу, що кримінальні провадження так і не завершені», — сказав Пушкар.

За його словами, Комітет міністрів РЄ тож відзначив, що питання відповідальності винних осіб у справі щодо вбивства Гонгадзе залишається невизначеним.

Як повідомлялося, Мирослава Гонгадзе, дружина журналіста Георгія Гонгадзе, у 2005 році звернулася до Європейського суду з прав людини з позовом у зв’язку із неналежним розслідуванням з боку Української держави справи щодо зникнення та вбивства чоловіка.

Читайте также на DOSSIER:  Дело Шеремета: бывший белорусский офицер дал показания в Украине