«Це не остання справа»: Омелян прокоментував рішення суду зобов’язати НАБУ почати провадження проти нього

FavoriteLoadingДобавить в избранное

Ексміністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що вбачає політичні мотиви у рішенні суду зобов’язати НАБУ відкрити провадження проти нього та припустив відкриття нових справ у подальшому

Про це Омелян написав у Facebook.

«Сьогодні за рішенням суду НАБУ зобов’язали відкрити ще одну справу проти мене і керівництва міністерства інфраструктури за начебто незаконне звільнення керівництва Бердянського порту у 2017 році. Пікантна деталь — одна з політичних партій, яка була присутня в парламенті минулого скликання і працює в новому, була дуже незадоволена нашим рішенням у 2017. Але ми вважали і вважаємо, що інфраструктура — поза політикою. Я знаю, що це не остання справа. І знаю, що будуть ще. Так гартується опозиція», — написав Омелян.

Омелян також нагадав, що раніше НАБУ вже відкривало справу проти нього, проте врешті спливли терміни її розгляду.

«Багато ж хто пам’ятає гучну справу НАБУ проти єдиного міністра Уряду Гройсмана у 2017-19 рр.? Начебто мільйони незаконного збагачення, будинок, і вишенька на торті — бмв? В суді з цих звинувачень залишилося лише питання БМВ. І поки розглядали справу, її строки вийшли. Водночас, я для себе постановив, що бути йти у цій справі до перемоги і на її закриття не погодився. Але, видно, діючу владу такий перебіг подій не влаштував. Якщо ти в опозиції — різних справ має багато», — написав Омелян.

https://www.facebook.com/volodymyr.omelyan/posts/10157541944378439