Народні депутати VIII скликання звернулись до суду з клопотанням про звільнення Єфремова

FavoriteLoadingзакладки →

В Печерський райсуд Києва по справі Олександра Єфремова офіційно передали прохання 14 народних депутатів України та экс-мінистра юстиції Олени Лукаш про взяття Єфремова на поруки.

Наразі до зали засідань Печерського районного суду прибула група народних депутатів України, зокрема, Ю. Мірошниченко, С. Ларін, Ю. Мороко, з письмовим клопотанням про звільнення Олександра Єфремова.

«Я знаю Олександра Єфремова богата років. Я впевнений, що він не винен в тому, в чому його звинувачують. Його адвокати це довели. Прошу розглянути клопотання про те, щоб Олександра Сергійовича звільнили з-під варти. Він і надалі буде приймати участь у всіх судових засіданнях і я впевнений, що його невинність буде доведена, коли цю справу буде розглядати суд», заявив Сергій Ларін, виступаючи на засіданні у справі Єфремова.

Юрій Мороко «Я — народний депутата ВР України VIII скликання надаю письмове зобов'язання, що поручаюсь за Єфремова Олександра Сергійовича та зобов'язусь при необхідності доставити його до органів досудового розслідування чи суду на першу вимогу. Прошу застосувати до Єфресмова О.С. запобіжний захід у вигляді особистої поруки народного депутата України. Я знаю Олександра Єфремова понад 8 років як патріота України, патріота свого регіону. Це абсолютно патріотично налаштована людина, для якої інтереси України понад усе. Я впевнений, що Олександр Сергійович свою правоту доведе. Я в цьому переконаний.»

Юрій Мірошниченк: «Я прошу надати можливість Олександру Єфремову захистити своє добре ім'я, довести свою невинуватість, а тим самим зберегти і статус України, як правової держави, яка намагається впровадити ті всі європейські стандарти, рішення Європейського суду з прав людини і всі наші міжнародні зобов'язання, які є частиною українського законодавтсва. Які спрямовані на одне — на те, щоб людина, яка обвинувачується мала всі можливості довести свою невинуватість. Щоб вона могла використати всі передбачені Конституцією і законами України можливості навести аргументи на користь своєї невинуватості. Я повністю підтримую своїх колег, які взяли особисті зобовязання, до яких я приєднуюсь, щодо сумлінного виконання Олександром Cергійовичем Єфремовим своїх обвязків як людини, яка підозрюється. Я наголошую, він не є обвинуваченим!

DOSSIER →   НАБУ объявило в розыск экс-заместителя секретаря СНБО Гладковского: он бежал из Украины

Людина, яка підозрюється, як ніхто інший зацікавлена виконувати всі передбачені КПК України обов'язки, щоб не було ніяких сумнівів у його невинуватості. Крім того, я хочу зачитати ще кілька клопотань від народних депутатів України, які не змогли бути присутніми на цьому засіданні.

Серед них Королевська Наталія Юріївна, Добкін Михайло Маркович, Дмитро Олексійович, Льовочкіна Юлія Володимирівна, Німченко Василь Іванович, Шуфрич Нестор Іванович, Солод Юрій Васильович, Скорик Микола Леонідович, Воропаєв Юрій Миколайович.»

 Источник: efremov.org.ua