Турчинов: Порошенко готовий стати прем’єром, а Навальний — союзник

Турчинов
FavoriteLoadingДобавить в избранное

На фоні скандалу із запровадженням РНБО та президентом Зеленським санкцій щодо політичного соратника Віктора Медведчука Тараса Козака, що призвело до блокування трьох «проросійських телеканалів», почали лунати закиди у бік попередньої влади. Адже вона, як твердить частина експертів, не захотіла сваритись з паном Медведчуком.

Колишній секретар РНБО Олександр Турчинов розповів BBC, чому не зробив того, на що наважились його наступники. І чому санкції проти телеканалів, які пов’язують з Віктором Медведчуком, мали ввести одразу після президентських виборів навесні 2019 року.

Віктор Медведчук називає дії влади політичним переслідуванням.

Зараз пан Турчинов очолює штаб партії «Європейська солідарність». У інтерв’ю він також розповів про перспективи політичного союзу «Європейської солідарності» зі «Слугою народу», чи може Петро Порошенко стати прем’єр-міністром та як Україні варто сприймати Олексія Навального.

www.bbc.com

Читайте также на DOSSIER:  Антиконституционные действия, даже для искоренения коррупции, не могут быть средством урегулирования кризиса – президент Венецианской комиссии