Політолог спрогнозував що буде зі “справою Насірова”

FavoriteLoadingзакладки →

Посада глави ДФС може стати “розмінною монетою” при створенні нової коаліції в парламенті.

Про це в інтерв’ю Українським новинам сказав політолог Вадим Карасьов.

– Через дії представників НАБУ по відношенню до підозрюваного голові Державної фіскальної служби Роману Насірову, справу щодо його затримання може бути провалено. Адвокати глави ДФС вже заявили, що дії детективами НАБУ проводилися незаконно, так як підозрюваний був без свідомості. Тобто перспектива судового розгляду на користь антикорупційного органу, через поспішність і процесуальну, так би мовити, не акуратність, сьогодні вже під питанням, – сказав Карасьов.

Так він прокоментував дії детективів НАБУ під час вручення підозри усуненому чолі ДФС у лікарні Феофанія.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з’явилося відео, де представники антикорупційного органу зачитували підозра Насірову, який лежав на ліжку з закритими очима, а до його правій руці була приєднана крапельниця.

– У цілому всі розуміють, що антикорупційні органи “взялися” за голову ДФС не просто так. Як бачимо, він довгий час влаштовував багатьох в українському політикумі і у владних кабінетах, забезпечуючи надходження в державний бюджет. Складається враження, що справа не стільки в самому Романі Насірові, скільки на посаді глави ДФС, яка може стати “розмінною монетою” при створенні нової коаліції в парламенті, – додав Карасьов.

Раніше Роман Насіров прокоментував підозру в нанесенні державі збитків на 2 млрд грн.

Источник: fakty.ictv.ua