Корбан: Мене запитають, чи я із кимось домовлявся

FavoriteLoading_Добавить публикацию в закладки

Як я повернувся в Україну? Я ні з ким не домовлявся, до мене ніхто не приїжджав з Банкової та з СБУ. У мене немає ніяких договорів, бо я не винен.

Про це в ефірі програми HARD з на телеканалі ZIK заявив екс-заступник голови Дніпропетровської ОДА та екс-голова партії «Укроп» Геннадій Корбан.

Відповідаючи на запитання ведучої, чи не боїться Геннадій Корбан, що його знову заарештують, гість програми відповів, що «старається про це не думати».

Геннадій Корбан також зазначив, що сьогодні чимало людей ставлять йому питання про те, як йому вдалося повернутися в Україну.

«Мене також питають, чи я із кимось домовлявся. Я і у ваших очах бачу це питання, чи це «договорняк», чи ні? А відповім я просто: Я ні в чому не винен. Розумієте, є люди, яких переслідують через різні політичні причини, бо є у них «грішки». А що стосується мене і того, що мені приписували, то цього не існує» – заявив .

Колишній голова партії «Укроп» наголосив, що він ніколи ні з ким не домовлявся.

«У мене немає жодного договору. Я ні з ким не домовлявся телефоном, до мене ніхто не приїжджав з Банкової та з СБУ», – підкреслив Геннадій Корбан.

Водночас політик розповів, хто допомагав йому повернутися в Україну: «Допомагав мені Бродський. Так, він просив за мене за мене. Допомагав Філатов, теж просив за мене. Допомагали й інші люди. Я думаю, що і Коломойський просив за мене. Але більше за всіх просив Бродський, за що я йому дуже вдячний. Я це кажу чесно»,– додав Геннадій Корбан.

Нагадаємо, Корбан був заарештований 31 жовтня 2015 року за підозрою в створенні організованого злочинного угруповання. У червні 2016 року з дозволу суду він поїхав на лікування до Ізраїлю. Справу Корбана вів суддя Дніпровського райсуду Києва Микола Чаус. Цей суддя згодом був викритий на хабарництві та зараз перебуває в Молдові, затягуючи процес повернення до України.

Источник: zik.ua