АЗАРОВ ЗАПЕВНИВ ПЕНСІОНЕРІВ, ЩО ПІСЛЯ РЕФОРМИ ЇХНЄ ЖИТТЯ ПОКРАЩИТЬСЯ

Микола Азаров переконує, що після прийняття пенсійної реформи, життя пенсіонерів не погіршиться, а навпаки стане набагато кращим.

Пенсійна реформа жодним чином не торкнеться діючих пенсіонерів. Про це заявив прем’єр Микола Азаров в ефірі одного з українських телеканалів.

«Вони, звичайно, можуть взяти участь в обговоренні, але, в принципі, ні одна з норм Пенсійної реформи не погіршить їх ситуації і, навпаки, покращить життя діючих пенсіонерів», — зауважив прем’єр.

За його словами, пенсійна реформа торкнеться тих, хто лише планує вийти на пенсію, відтак уряд чекає на пропозиції під час обговорення насамперед з боку молоді та людей середнього віку.

«Якщо ми не будемо нічого робити, то пенсійна система обвалиться в найближчі 10 років однозначно», — додав Азаров.

Він також зауважив, що проблема пенсійної реформи полягає зовсім не в дефіциті Пенсійного фонду, а в розвитку економіки загалом.

Нагадаємо, Микола готовий відмовитись від підвищення пенсійного віку за підсумками громадського обговорення пенсійної реформи.

Як відомо, Україна зобов’язалася перед МВФ поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

Уряд вніс до парламенту законопроект 7455 «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». Документом, зокрема, встановлено поступове – до 2020 року – підвищення віку для виходу на пенсію жінок з 55 до 60 років, а з 2013 року впроваджується підвищення пенсійного віку для держслужбовців-чоловіків з 60 до 62 років, встановлюються обмеження термінів перебування на держслужбі .

Крім того, законопроектом пропонується підвищити нормативний стаж, необхідний для отримання мінімальної пенсії, з 20 років для жінок і 25 для чоловіків до 30 і 35 років відповідно. Максимальний розмір пенсійних виплат для всіх категорій громадян пропонується обмежити 12 прожитковими мінімумами для непрацездатних.

Читайте также на DOSSIER:  Незаметный "удар" по карману: какую сумму будут отчислять украинцы на накопительную пенсию

Источник: tsn.ua

FavoriteLoadingДобавить публикацию в закладки