АЗАРОВ РОЗПОВІВ, ЯК УКРАЇНЦЯМ БУДЕ ДОБРЕ ЖИТИ НАСТУПНОГО РОКУ

FavoriteLoadingзакладки →

Прем'єр гарантує, що 2011 рік буде економічно і фінансово кращим: «Все буде, абсолютно все, що потрібно».

Прем'єр-міністр Микола Азаров гарантує, що наступний рік буде економічно і фінансово кращим.

Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

«Я не можу гарантувати, що не буде якихось, скажімо, землетрусів, повеней, посух, але це не від мене залежить. Але навіть до таких стихійних лих ми прийдемо вже більш готовими, більш підготовленими … Вже в Державному резерві будуть створені необхідні запаси, щоб будь-яке стихійне лихо могли зустріти підготовлено. Все буде, абсолютно все, що потрібно. Тому за стихійні лиха я не гарантую, але те, що рік буде економічно і фінансово краще, це я можу гарантувати «, — сказав Азаров.

«Те, що зросте зарплата, зростуть пенсії, виросте рівень соціального захисту наших людей — це однозначно, можна говорити твердо і переконано. Безумовно, економіка виросте», — пообіцяв він.

Азаров пообіцяв вирішити багато проблем, які погіршують або ускладнюють життя наших громадян.

«Наприклад, побудуємо розв'язки, закінчимо будівництво мостів, введемо нові станції метрополітену, побудуємо велику кількість житла, побудуємо нові лікарні однозначно, введемо в експлуатацію нові школи, тобто країна вже зажила творчим життям, і це творче життя буде тільки розвиватися і тільки зміцнюватиметься «, — наголосив прем'єр.

Раніше пообіцяв стабільність гривні в 2011 році.

Источник: tsn.ua