Андерс Аслунд: наміри арештувати Порошенка – це великий сором для Зеленського

FavoriteLoadingзакладки →

Справа Порошенка буде під пильним наглядом Європейського парламенту

Наміри арештувати п'ятого президента Петра Порошенка – це великий сором для президента Зеленського. Про це пише у Твіттері відомий аналітик американського центру Atlantic Council Андерс Аслунд.

«Якщо це правда, тоді це великий сором для Зеленського. Його особисто обраний Генеральний прокурор має намір заарештувати Порошенка. Чому б натомість не заарештувати провідного агента Путіна в Україні Віктора а, який з 17 березня 2014 року перебуває під санкціями США?», – пише Аслунд.

Як відомо, низка впливових світових політиків застерегла президента Зеленського від політичних переслідувань Петра Порошенка. Серед них колишній прем'єр-міністр ії Карл Більдт, президент Європейської народної партії Дональд Туск, колишній спецпредставник Дерджепу США з питань України Курт Волкер, екс-посол Канади в Україні Роман Ващук, депутат Європарламенту Пятрас Ауштрявічюс, колишній Генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен.

Також була оприлюднена спеціальна заява, яку підписали голова делегації Європейського парламенту у зв'язках з Україною Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом Вітольд Ващиковський, голова делегації Європейського парламенту у Парламентській асамблеї Єронест Андрюс Кубілюс та віце-голова делегації Європейського парламенту у зв'язках з Україною Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом Траян Басеску.

У заяві зазначено, що нинішня влада в Україні має дотримуватись принципів верховенства права та європейських цінностей, а справа Порошенка буде під пильним наглядом Європейського парламенту.

DOSSIER →   Порошенко проиграл дело по иску к Зеленскому, связанному с "пленками Медведчука"