Справа про держзраду: Порошенко відмовився давати свідчення

Порошенко

Експрезидент України Петро Порошенко відмовився співпрацювати з Державним бюро розслідувань та закликає повернути йому закордонний паспорт.

У Державному бюро розслідувань (ДБР) заявляють, що п’ятий президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко з’явився на допит у справі про державну зраду та сприяння діяльності терористичних організацій, але заявив не співпрацюватиме зі слідством та відмовився давати свідчення, йдеться у повідомленні ДБР у понеділок, 31 січня.

Експрезидент пробув у будівлі ДБР близько 15 хвилин, після чого вийшов разом із адвокатом до журналістів. «Я точно не буду брати участі у цьому шоу і не буду давати будь-які покази», — заявив він.

Порошенко також звинуватив владу у перешкоджанні його політичній діяльності. «Слідчий відмовляється повернути мені паспорт для моїх подорожей», — додав він. На переконання експрезидента, слідчий ігнорує законні вимоги його захисників. Політик стверджує, що паспорт для виїзду за кордон не віддають, щоб  «навмисно перешкодити його політичній діяльності».

 

 

FavoriteLoadingДобавить публикацию в закладки