“Діло труба”: Стало відомо, хто проведе конкурс з відбору міжнародного партнера для управління газотранспортною системою України

FavoriteLoadingзакладки →

Банк “Rotshild” отримав повноваження провести відбір партнера на міжнародній арені для керування газотранспортної системи (ГТС). Нову структуру негайно передадуть компанії “Магістральні газопроводи України” (МГУ).

Про це пише “Народна Правда” із посиланням на “РБК-Україна”.

Комерційний директор НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко розповідає, що зараз раціонально передати організацію “Оператора ГТС” компанії “Магістральні газопроводи України”. Для цього буде створена наглядова рада з метою формування менеджменту МГУ.

Відомо, що Кабінет Міністрів України нещодавно розпочав відбір партнера для співпраці у експлуатації ГТС. У рамках цієї програми начебто були проведені консультації із закордонними операторами ГТС відповідно до вимог ст. 21 Закону України “Про ринок газу”.

“Конкурс повинні проводити професіонали – ті, хто хоч раз у житті залучав партнерів і здійснював такі проекти. Для цього ми залучили інвестиційний банк “Rotshild”, – говорить Вітренко.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, навіть попри анексію Криму Росією та участь військовослужбовців ЗС РФ в окупації територій на сході України, Київ повинен налагодити торгівлю з Москвою, щоб якомога повніше розкрити економічний потенціал нашої країни.

Додамо, що банківський будинок Rothschild обговорив питання продажу кондитерської компанії Roshen, котра належить президенту України Петру Порошенку, з усіма найбільшими світовими гравцями цього сектору: з Європи, Північної Америки, Азії, а також з певними великими інвестиційними фондами.

Источник: narodna-pravda.ua