Де ви раніше були? – Геннадій Москаль про справи проти Петра Порошенка

«Чому ви відразу не звернулися у КСУ визначити укази пана Порошенка незаконними?»

Хто раніше заважав незалежній судовій гілці влади звернутися до Конституційного суду України та оскаржити укази п’ятого президента України Петра Порошенка?

З таким риторичним запитанням в ефірі ток-шоу «15» на телеканалі ZIK виступив голова Закарпатської ОДА у 2015-2019 роках Геннадій Москаль.

Гість ток-шоу прокоментував ситуацію стосовно справ проти попереднього президента України, а сьогодні чинного народного депутата від «Європейської Солідарності» Петра Порошенка.

«Щодо останніх, що Генеральна прокуратура продовжила. Ви знаєте, що є три гілки влади у нас за Конституцією – є судова, незалежна гілка влади, є виконавча гілка влади. Шановні, хто заважав судовій гілці влади – вона є суб’єктом оскарження у Конституційному суді. Чому ви відразу не звернулися у Конституційний суд визначити укази пана Порошенка незаконними, саботувати їх, не виконувати їх?… Вибачте, а де ж ви були?» – заявив Геннадій Москаль.

Він продовжив: «Я вважаю, що після голосування синхронно із «слугами народу» «Європейської Солідарності», на що була дуже велика критика, сьогодні «слуги народу» через підконтрольну ГПУ вирішили – отак, поставимо цю справу, все одно ніякої перспективи немає, але нехай народ думає, що ми не зупиняємося…».

Як повідомляли, генеральний прокурор Ірина Венедіктова внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо можливих неправомірних дій колишнього президента України Петра Порошенка при призначенні суддів Верховного Суду України.

FavoriteLoadingДобавить публикацию в закладки
Читайте также на DOSSIER:  НАБУ завершило расследовать дело о попытке подкупа судьи из Одессы