«Усі дізнаються правду»: У Зеленського зробили гучну заяву

Експерт із питань національної безпеки і оборони запевнив, що українське суспільство найближчим часом дізнається правду про Іловайськ, Дебальцеве, початок війни і захоплення Криму

Усі, хто був задіяний у корупційних схемах в «оборонці», та ті, які винні у здачі Криму і низці найкривавіших епізодів війни на сході України, будуть притягнуті до відповідальності.

Про це заявив експерт із питань національної безпеки і оборони в команді новообраного Президента України Володимира Зеленського – Іван передає «Обозреватель».

«Можу однозначно запевнити: всі, хто якимось чином причетний до численних напівкримінальних схем у сфері паливно-мастильних матеріалів, порушень у системі забезпечення ЗСУ, не уникнуть відповідальності. Документи щодо всіх цих посадових осіб будуть передані в прокуратуру для прийняття рішення. Очевидно, посадки будуть», – зазначив Апаршин.

Крім того, експерт запевнив, що українське суспільство найближчим часом дізнається «правду про Іловайськ, Дебальцеве, початок війни і захоплення Криму».

«Правда про Іловайськ, про Дебальцеве, про початок війни у 2014 році, про захоплення Криму буде оприлюднена. І максимально доведена до логічного завершення. Вже найближчим часом люди дізнаються правду. Ніхто не збирається нічого ні від кого ховати. І посадові особи, які ухвалювали (або неухвалювали взагалі) рішення, будуть притягнуті до відповідальності», – підкреслив Апаршин.

FavoriteLoadingДобавить публикацию в закладки
Читайте также на DOSSIER:  Фигуранты стремятся к реваншу: хаос Потёмкина возвращается?