Изменить содержимое

Гелетей Валерій Вікторович

Досьє №777/10

ДАТА РОЖДЕНИЯ:

28 серпня 1967 р.

МЕСТО РОЖДЕНИЯ:

село Верхній Коропець Мукачівського району Закарпатської області, УРСР.

Гелетей Валерій Вікторович

ОБРАЗОВАНИЕ:

1990 р. – закінчив Івано-Франківську спеціалізовану середню школу міліції. 

1994 р. – Українську академію внутрішніх справ.

ЗВАНИЯ, ЧИНЫ, РЕГАЛИИ

З серпня 2007 р. має звання генерал-майора міліції.

2008р. – у віці 41 рік став наймолодшим у країні генерал-полковником.

КАРЬЕРА

1985р. – Валерій Гелетей – молодший контролер в/ч 2142 західного прикордонного округу КГБ СРСР.

1986-1987 рр. – служба у армії.

Березень-вересень 1988 р. – Гелетей Валерій Вікторович – командир відділення позавідомчої охорони у Мукачеве, Закарпатська область.

1990 р. – Валерій Гелетей став оперуповноваженим кримінального розшуку міста Мукачеве.

1994 р. – оперуповноважений в УВС УБОЗ ГУ МВС України у Києві.

1996 р. – Гелетей Валерій Вікторович – голова Мінського районного відділу по боротьбі з організованою злочинністю УБОЗ ГУ МВС України у Києві.

Лютий-червень 1997 р. – голова відділу УБОЗ ГУ МВС України у Києві.

1997 р. – заступник голови УБОЗ МВС України у Києві.

1998 р. – майбутній міністр оборони України Валерій Гелетей стає першим заступником голови УБОЗ ГУ МВС України в Києві.

2000 р. – голова Жовтневого РУ ГУ МВС України у Києві.

2001 р. – голова правління карного розшуку ГУ МВС України у Києві.

2003 р. – Валерій Гелетей – голова управління оперативної служби ГУ МВС України у Києві.

2004 р. – перший заступник голови департаменту розвідувально-пошукової діяльності при МВС України.

Лютий – березень 2005 р. – перший заступник голови ГУ МВС України у Києві – голова УБОЗ.

Березень-листопад 2005 р. – Гелетей Валерій Вікторович – в. о. голови УБОЗ у Києві.

Листопад 2005 р. — жовтень 2006 р. – голова УБОЗ у Києві.

2006 р. —  голова головної служби з питань діяльності правоохоронних органів Секретаріату президента України.

Жовтень 2006 р. – будучи у званні полковника міліції, Валерій Гелетей очолював головну службу з питань діяльності правоохоронних органів  Секретаріату Президента України. Вже незабаром отримав звання генерал-майора міліції.

Являється президентом Всеукраїнського союзу громадських організацій «Федерація охоронців України».

БИЗНЕС

ПОЛИТИКА

24 травня 2007 р. – наказом президента України Віктора Ющенка Валерій Гелетей призначений на посаду голови Керування державною охороною України.

Примітка: ця структура – правоохоронний орган спеціального призначення, особистий склад якої забезпечує охорону більше 20 посадових осів держави та 70 суб’єктних органів державної влади України, а також високопоставлених керівників інших держав під час їх візитів в Україну.

Червень 2007 р. – Віктор Ющенко присвоїв новому голові Управління держохорони Віктору Гелетею військове звання генерал-майора. Ще через два місяці підвищив його до генерал-лейтенанта.

Червень 2009 р. – Гелетей Валерій Вікторович звільнений з посади голови Держохорони. Відставку Гелетея пов’язували з залишенням посади голови Секретаріату Президента його прихильника Віктора Балоги.

2011-2014 рр. – віце-президент ТОВ «Авант-банк».

2 березня 2014 р. – наказом в. о. президента Олександра Турчинова Валерій Гелетей знову призначений головою Керування держохорони України. На цій посаді він змінив Сергія Кулика.

3 липня 2014 р. – Верховна Рада підтримала кандидатуру генерал-полковника Валерія Гелетея на посаду міністра оборони України.

Примітка: За призначення Валерія Гелетея проголосувало 260 народних депутатів. Кандидатуру Гелетея вніс на затвердження парламенту президент України Петро Порошенко, який особисто приїхав до Ради представляти кандидата.

12 жовтня 2014 року – Президент України Петро Порошенко задовольнив рапорт міністра оборони Валерія Гелетея про відставку.

14 жовтня 2014 року – Верховна Рада України звільнила Валерія Гелетея з посади міністра оборони України.

15 жовтня 2014 року – указом Президента України Петра Порошенка Валерій Гелетей призначений начальником Управління державної охорони України.

Примітка: За інформацією телеканалу ICTV, у 2014 році Валерій Гелетей запобіг замаху на Петра Порошенка у період президентської виборчої кампанії.

ПЕРЕКОНАННЯ, ЦИТАТИ

«Хотів також подякувати свого попередника, виконуючого обов’язки міністра оборони Михайла Коваля, за те, що він зумів зупинити процеси сепаратизму в Україні та контролювати цей процес».

Думка: «За вбитий дітей подякував Михайла Коваля міністр? За Краматорськ? За те, що піддався авіанальотам ВВС України Луганськ? За погромлену вчора Станицю Луганську?» — автор Володимир Журавльов.

ОБІЦЯНКИ

«Обіцяю, що на посаді міністра оборони, за вашою підтримки, зроблю все можливе, щоб забезпечити безпеку наших співвітчизників. Обіцяю вам забезпечити спокій та порядок у нашій державі. Оновити територіальну цілісність нашої держави, її суверенітет. Принести спокій та згоду у наш дім», — сипав обіцянками колишній міліціонер Валерій Гелетей та навіть розписався під присягою ручкою з надітим на перо ковпачком.

«Я впевнений, що України переможе. Парад перемоги буде, обов’язково буде, в українському Севастополі».

БЛИЗЬКІ ЗВ’ЯЗКИ

Ярема Віталій Григорович – Генеральний прокурор України

Балога Віктор Іванович.

Примітка: Андрій Балога, старший син народного депутата України, екс-міністра МНС, екс-голови секретаріату президента Віктора Балоги, одружився на Едіті Гелетей – дочці Гелетея Володимира Вікторовича, племінниці Валерія Вікторовича Гелетея.

Едіта Гелетей 1988 року народження – юрист, головний спеціаліст реєстраційної служби Мукачівської райдержадміністрації.

Андрій Балога 1988 року народження – депутат Закарпатської обласної Ради. Володар торгівельно-розважального центру «Щоденно», цегляного заводу у с. Іванівці Мукачівського району. Вищу освіту отримав спочатку у коледжі, а пізніше в університеті США за фахом «бізнес-економіка».

Детальніше тут (Балога Віктор Іванович (рос.))

і тут. (Віктор Балога одружив свого старшого сина Андрія)

КОМПРОМАТ

Зв’язки з ОЗГ та попереднім урядом

Гелетей Валерій Вікторович довгий час підтримував дружні стосунки з особами кавказької національності, активними членами та лідерами організованої злочинної групи м. Києва та Київської області, серед них відомі наступні лідери – Кисіль Володимир Карпович, Совлохов Борис Сосланович (помер у 2004), яких знає особисто, також активно спілкується з членами ОЗГ «Прища» та «Татарин».

Має зв’язки серед депутатів Верховної Ради України та Київської міської державної адміністрації. Зокрема, дружить та виконує доручення члена СДПУ Нестора Шуфрича, а також Дмитра Табачника.

Незаконне виділення земельних ділянок

Під час перебування на посаді голови Жовтневого районного управління Гелетей Віктор Валерійович разом із головою Жовтневої райдержадміністрації, лобіював виділення земельних ділянок під будівництво автозаправних станцій компанії «ТНК-ВР Україна», за що щомісячно отримував незаконні грошові винагороди. Підтримував тісні дружні стосунки з директором Департаменту безпеки «ТНК-ВР Україна» М. І. Булатом та керівництвом компанії.

Сумнівне призначення

На посаду заступника ГУ МВС у м. Києві – в. о. голови УБОЗ ГУ МВС України в м. Києві Гелетей Валерій Вікторович призначений, завдяки підтримці колишнього помічника керівника Державного управління справами АП України Бакая, депутата Київради, віце-президента компанії «Арго-Трейдинг ЛТД» Ігоря Звонка (уряд Віктора Ющенка). Всі питання про призначення вирішувались через першого заступника Міністра внутрішніх справ України Бондаренка, через що Валерій Гелетей беззаперечно виконував всі його особисті доручення.

Примітка: Колокольчик Ігор Олексійович (він же Дзвоник), 18.04.1962 р. н., паспорт СН 075707, прописаний за адресою: м. Київ, вул. Тропініна 2/4, кв. С, а також може проживати за адресами: м. Київ, вул. Антоновича, 3, кв. 10, та вул. Володимирська, 79, кв. 14. У приватній власності має автомобіль марки «Тоуоtа Land Cruiser» 2003 р. в., держ. знак АА0188АА. Співзасновник ТОВ «Хандель» (ОКПО-25495791), ТОВ «Дюна» (ОКПО-22926583), ТОВ «Ліга» (ОКПО-21492310), ЗАТ «Аудиторська фірма «ССК-Аудит», ТОВ «Хандель-Сервіс». Колишній голова контрольної комісії Київради, заступник генерального директора компанії «Арго-Трейдинг». На даний момент – депутат КМДА.

Хабар $25000

Гелетей Валерій Вікторович декілька разів був помічений в оточенні Кабісова Зураба Урузановича, вів якого, за вирішення питань на користь останнього, отримав цінний подарунок у вигляді золотого годинника, вартістю 25000 доларів США. Цей факт був задокументований працівниками СБУ, але резонансу він не отримав, та матеріали за фактом корупції до суду спрямовані не були.

Надання підтримки ОЗГ та підтримка брата

Гелетей Валерій Вікторович дуже добре знає про участь власного брата Гелетея Володимира Вікторовича у деяких махінаціях та й про конфлікт:

На території м. Києва довгий час проживають представники вірменської діаспори, до якої входить родина Алоян. Відомо, що до родини Алоян безпосереднє відношення має голова столичного Главку – Ярема Віталій Григорович. За інформацією джерел, родина Алоян дуже довгий час знаходилась у конфлікті з братами Кабісів, які ще з 90-х років були активними членами ОЗГ «Савлохова», та у 1999 році повинні були вирішувати питання про не притягнення їх лідера Совлохова Бориса Сослановича до кримінальної відповідальності, де за справою потерпілими були представники родини Алоян та Малоян.

Примітка: Кабісов Зураб Урузанович, 18.02.1960 р. н.. Уродженець м. Тбілісі, паспорт виданий МЕ016316  Дніпровським РУ ГУ МВС України у 2002 році, зареєстрований за адресою: м. Київ, вул. Малишка, С, кв. 311, також може проживати за адресами: м. Київ, вул. Етузіастів, 31, кв. 130, м. Київ, бул. Русанівський, 9, кв. 134. Неодноразово проходив як вимагач, протягом довгого часу був активним членом ОЗГ «Совлохова». Кабісов Тенгіз Урузанович, 1958 р. н., уродженець Тбілісі, осетин, зареєстрований за адресою: м. Київ, бул. Русанівський, 9, кв. 101, раніше судимий за ст. 206 ч. 2 КК України. Відомо, що на даний момент браття Кабісов Тенгіз та Зураба займаються бізнесом на території Західної України, де підтримку їм надає рідний брат голови УБОЗ у м. Києві Гелетей Володимир Вікторович. У Києві на братів Кабісових працює декілька груп 2лохотронщиків», які, як правило, дислокуються на території Дніпровського, Голосіївського, Деснянського та Оболонського районів Києва. Кабісов З.У. має розгалуженні корумповані святки як у правоохоронних органах, так і у владних структурах.

Афера с ремонтом будівлі МВС України

Гелетей Валерій Вікторович під час роботи на посаді голови Управління оперативної служби (УОС) МВС України займався різного роду фінансовими махінаціями. Так, УОС для оперативного використання була передана на баланс нова будівля за адресою: м. Київ, вул. Зарічна, 16 (раніше належала ТОВ «Студія Зерна» (ОКПО-30043719)). На реконструкцію будівлі та проведення ремонту приміщень МВС України були виділені кошти у розмірі 1,5 млн. гривень, але ремонт та реконструкція будівлі до цього часу не проведені, грошові кошти з розрахункових рахунків УОС були використані не за призначенням.

Розкрадання з благодійного фонду

У жовтні 2004 року Гелетеєм Валерієм Вікторовичем були незаконно присвоєні грошові кошти на сумі 24200 гривень з «Благодійного фонду правоохоронних органів». Так, 08.10.2004 був заключний акт №9/1 між МВС України та Фондом про представлення матеріальної допомоги МВС України на суму 24200 гривень, на покупку коробки передач блоку керування КПП на автомобіль марки «Фольксваген-Пассат». Цей факт був скріплений підписами, з одного боку – представником МВС України Гелетеем Валерієм Вікторовичем та з іншого – представником Фонду Пастухом П. К.. На підпис Валерія Гелетея у цьому акті була поставлена печать «Для довідок МВС України» з наявними ознаками підробки. У ході обробки оперативної інформації було надано запит автогосподарству МВС України та отримана відповідь про те, що заміна коробки передач на автомобілях марки «Фольксваген-Пассат», які закріплені за Департаментом оперативної служби, у жовтні 2004 року не здійснювались.

Кришування работоргівлі та афери з нерухомістю

Під час роботи на посаді голови столичного УБОЗу Гелетей Валерій Вікторович мав гучний конфлікт, про затримання одного зі співзасновників ЗАТ «Мандарин Плаза» Володимира Володарського, звинуваченого у торгівлі людьми (протизаконно переправив за кордон для занять проституцією 35 українських дівчат). З В. Володарським Валерій Гелетей підтримував стосунки ще до затримання. За даною інформацією, під час обшуку в офісі Володарського Валерій Гелетей особисто незаконно виявив документи на нерухомість вартістю 5 млн. доларів США, яку зараз намагається переоформити на себе.

Афери з орендою

За вказівкою Гелетея Валерія Вікторовича у квітні 2005 року були розірвані договори оренди та здійснена передача комерційним структурам декількох приміщень міжрайонних відділів УБОЗу (зокрема, по вул. Горького, 48).

Витік і розголошення оперативної інформації

У березні 2005 року виник витік оперативної інформації, а саме до приміщення УБОЗ ГУ МВС України у м. Києві був викликаний лідер партії «Яблуко», колишній активний член ОЗГ «Кисіля» — Бродський І. Напередодні цієї зустрічі, Гелетей Валерій Вікторович отримав всю наявну інформацію на вказівну особу з ОІС «Скорпіон». На зустрічі, яка проходила у кабінеті Валерія Гелетея, останній надав можливість ознайомитись з цією інформацією Бродському М.І., але з якою метою це було зроблено джерелу не відомо.

Примітка: Бродський Михайло Юрійович, 05.04.1959 р. н., кримінальне прізвисько – «Росомаха», народний депутат України, лідер партії «Яблуко», колишній президент концерну «Денді» та «Гільдії підприємців м. Києва». Може проживати за адресами: м. Київ, вул. Демеївська, 47, кв. 38, м. Київ, вул. Толстого, 25 кв. ПО. Являється активним членом ОЗГ «Кисіля» та здійснює лобіювання інтересів вказаної ОЗГ в Верховній Раді України.

Лобіювання інтересів російського бізнесмена

У березні 2005 року Гелетеєм Валерієм Вікторовичем за вказівкою голови ГУ МВС України в м. Києві Яреми Віталія Григоровича декілька разів були проведені зустрічі з російським бізнесменом Костянтином Григоришиним. На одній із зустрічей Костянтин Григоришин передав Валерію Гелетею гроші на суму 200 тисяч доларів США. Ці гроші пішли у вигляді плати за лобіювання його інтересів та створення проблем його основним ворогам та конкурентам братам Григорію та Ігорю Суркісам, які у 2002 році були замовниками його затримання працівниками ГУБОЗ та активно намагались відібрати його бізнес на території України.

Зв’язок з шахраєм

Вплив на рішення Гелетея Валерія Вікторовича по кадровим змінам в керівництві Управління має Гінзбург (він же Долгоп’ят, він же Фельшеров) Євгеній Яковлевич. Останній довгий час, за відомостями ОІС «Скорпіон», знаходиться на обліку як активний член декількох ОЗГ м. Києва, але з часом знятий з обліку. Гінзбург має розгалужені корумповані зв’язки майже у всіх органах виконавчої влади та правоохоронних органах. Декілька разів він був помічений в оточенні депутатів Верховної Ради України та Київської державної адміністрації. Гінзбург часто навідується до столичного УБОЗ, де він вирішує особисті питання користуючись тісними відношеннями з Гелетеєм Валерієм Вікторовичем.

Примітка: Гінзбург (він же Довгоп’ят, він же Фельшеров) Євген Яковлевич, 06.04.1968 р. н., зареєстрований за адресою: м. Київ, бул. Лепсе, 53, кв. 33, а також може проживати за адресою: м. Київ, вул. Міжнародна, 38. У 2000 році притягувався до кримінальної відповідальності за шахрайство, однак, справа була закрита. Гінзбург Є. Я. являється співвласником ТОВ «Дефіс-Сіто», ТОВ «Алла-Д», ТОВ «Добрий шлях».

Прибуткова схема обшуків

У квітні 2005 року працівниками УБОЗ ГУ МВД України у м. Київ був проведений незаконний обшук приміщення, яке належить ТОВ «Бархат», де розміщений обмінний пункт закордонної валюти. У ході обшуку на початку було вийнято 292000 доларів США, 2500 гривень, 5000 євро та комп’ютерна техніка, яка належала ТОВ. Але після приїзду на місце події директора та головного бухгалтера вказаного ТОВ та розмови в автомобілі працівників УБОЗ, гроші були повернені. Згідно отриманій інформації, працівники УБОЗ, а саме Мислін С.С., Томськ С.В., Афанасьєв А.В., Мельников О.Л. (на даний момент голова ВБЗПТЛ ГУМВС України в м. Київ) отримали від керівництва ТОВ «Бархат» незаконну грошову винагороду на суму 30 тисяч доларів США. Вказана сума у подальшому було розподілена наступним чином: 5000 доларів США отримав голова банківського відділу УБОЗ – Безкаравайна І. М., по 7500 доларів США – заступник голови УБОЗ Мороз Ю. Л. та голова УБОЗ – Гелетей Валерій Вікторович, 15000 були розподілені оперативними працівниками УБОЗ, які приймали участь в обшуку. За вказаною схемою у червні 2005 року 6 відділом УБОЗ ГУМВС України в м. Київ були проведені заходи по перевірці законності праці обмінних пунктів іноземної валюти на обслуговуваній території. У ході відпрацювання у двох обмінних пунктах були виявленні порушення, а їх керівництво запрошено для дачі пояснень в УБОЗ ГУМВС України в м. Київ. По ходу розмови з заступником голови УБОЗ Морозом Ю.Л., іншим від керівників обмінних пунктів іноземної валюти, була отримана незаконна грошова винагорода на загальну суму 100000 доларів США, з яких 60000 доларів США отримав голова УБОЗ Гелетей Валерій Вікторович.

Работоргівля

Крім цього джерелом прибутку Гелетея Валерія Вікторовича являється діяльність відділу з боротьби з міжнародними ОЗГ (8-го відділу) УБОЗ ГУМВД України у м. Києві. Голова згаданого відділу Яровенко Олександр Олександрович та його заступник Бабенко Олег Володимирович після затримання груп нелегальних емігрантів та їх звільнення від приймальника-розподільника перепродавали нелегальних мігрантів по 500 доларів США за кожного підконтрольним кримінальним структурам для подальшого їх просування у країни західної Європи.

Афери з автомобілями та страховками

Відділ УБОЗ сприяв перепродажу нелегально ввезених на територію держави автомобілів з метою подальшого отримання страхового полісу по таким автомобілям. Зокрема, у травні цього року оперативними робітниками затриманий громадянин, який придбав автомобіль, ввезений таким чином. За неприйняття мір реагування до злочинця працівники УБОЗ на місці отримали хабар на суму 5000 доларів США, після чого працівники приховали даний факт та повернули вилучений автомобіль.

Незаконне отримання житла від держави

У 2006 році проведена перевірка законності підстав надання житла Гелетею Віктору Валерійовича. Постановлено, що голова УБОЗ ГУМВС України у місті Києві Валерій Гелетей, маючи в особистій власності квартиру, розташовану за адресою: Київ, пр-т Тичини, 8, кв. 75, та будучи зареєстрованим та проживаючим разом із дружиною та двома дітьми у будинку №33-А по вул. 8-го з’їзду Рад у місті Бровари Київської області, житловою площею 171 кв. м, з метою незаконного отримання житла 04.08.2005 р. надав в Шевченківське РУ ГУМВС України у м. Києві заяву з проханням зареєструвати його як особу, яка проживає у гуртожитку Шевченківського РУ ГУМВС України у місті Києві за адресою: місто Київ, вул. Трекова, 18. В той же день аналогічну заяву в той же підрозділ надала його дружина Гелетей Анжела Олександрівна з проханням зареєструвати її двох синів за цією ж адресою.

Гелетей Валерій Вікторович, використовуючи отримані документи по реєстрації у гуртожитку Шевченківського РУ, надав заяву з проханням поставити на облік у якості родини, ніби не маючої житла у Шевченківській районній у місті Києві державній адміністрації.

Розпорядженням Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації від 09.08.2005 р. №1523 Гелетей Віктор Валерійович та члени його родини були поставлені на квартирний облік як родина, не маюча житла.

Довідка про перебування на обліку як родина, не забезпечена житлом, надана Валерію Гелетею, послугувала підставою для звернення з рапортом про надання житла до першого заступника голови ГУМВС України у м. Києві полковника міліції Даниленка.

Згідно резолюції останнього, рішенням житлово-побутової комісії ГУМВС України у місті Києві від 20.10.2005 р., голові УБОЗ ГУМВС України у місті Києві Гелетею Валерію Вікторовичу надана кв. 73 у житловому масиві «Позняки-3» загальною площею 94,04 кв. м за програмою 50×50.

На підставі вказаного рішення між Гелетеем Валерієм Вікторовичем та Головним Управлінням житлового забезпечення КМДА (будівником вказаного житла) 21.10.2005 р. укладена угода №432/п-ІЗ по фінансуванню будівництва 3-кімнатної квартири за програмою 50×50.

Гелетей В. В. вказані відомості приховав від посадових осіб Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації та 28.11.2005 р. на підставі розпорядження останньої за №2221 незаконно отримав квартиру №6 у будинку №11 по бульвару Т. Шевченка у Києві, а 19.12.2005 р. розпорядженням вказаної райдержадміністрації за №5554 приватизував її.

Матеріали перевірки для прийняття рішення у порядку ст. 97 КПК України спрямовані у Прокуратуру м. Києва. 11.05.2006 року за результатами розгляду вказаних матеріалів прокуратурою Києва порушена кримінальна справа №50-4355 за ознаками складу злочину, передбачуваного ч. 2 ст. 364 КК України.

В діях Гелетея Валерія Вікторовича складається наявний склад злочину передбачений ч. 5 ст. 190 КК України, тобто фальсифікація відомостей про майновий стан з метою отримання житла. Кримінальними діями Валерія Гелетея комунальній власності міста Києва нанесений збиток на суму більше 2,5 млн. гривень. За даною інформацією станом на 01.08.2006 р., квартира №6 у будинку №11 по бульвару Т. Шевченка у Києві продана Валерієм Гелетеєм за 700000 доларів США.

ЦІКАВІ ФАКТИ

Екс-міністр оборони України Валерій Гелетей під час свого першого перебування на посаді голови Управління держохорони відзначився участю у політичному конфлікті між Віктором Ющенком та правлячою коаліцією на чолі з тодішнім прем’єр-міністром Віктором Януковичем. Гелетей Валерій Вікторович «засвітився» у скандальному епізоді зі зміною керівництва Генпрокуратури – лояльного Януковичу Святослава Піскуна на людину з команди Ющенка – в. о. генпрокурора Віктора Шемчука. Ця зміна проходила із силовим протистоянням, у якому брали участь працівники держохорони з одного боку та бійці спецпідрозділу МВС «Беркут» з іншого.

Детальніше тут.

Валерій Гелетей заявив на прес-конференції, а потім і в ефірі двох телеканалів, що ряд чиновників, які працювали у тому числі й на президента, причетні до підготовки замахів на керівних українських політиків, у тому числі і на президента. За його словами, правоохоронці знайшли в одному з кафе на Майдані клаптики паперу(!), відновивши які, виявили, що там зображені шляхи пересування лідерів опозиції. Голова УДОУ Гелетей Валерій Вікторович виявив, що схеми – діло рук кримінальних авторитетів, які збирались підірвати Юлію Тимошенко. Крім того, за словами Валерія Гелетея, він пропонував леді Ю. інсценувати замах, щоб затримати виконавців та замовників ще не здійсненого злочину, але вона відмовилась. Виступаючи ж у програмі «Свобода Слова» на ICTV, пан Гелетей Валерій Вікторович під градом питань від політичних опонентів з коаліції ніяких доказів підготовки замахів надати не зміг, виглядав вкрай невпевнено (з бігаючими очами), викликав сміх у залі та посилався на погане самопочуття.

Детальніше тут

і тут. (док. Секретаріат намагається ввести надзвичайний стан?)

Після показових виступів працівників УДОУ 19 травня 2008 року, журналісти запитали у Валерія Гелетея, кого б він сам не проти викликати на поєдинок. Голова держохорони назвав прізвище Нестора Шуфрича.

Регіонал не розгубився та заявив: «Я ніколи не був боягузом та приймаю виклик». При цьому він відмітив, що ніколи не займався бійцівськими видами спорту, але являється майстром спорту зі стрільби з луку, так що міг би запропонувати дуель на цій зброї. Та додав: «А якщо він (Гелетей – ред.) відмовиться від свого виклику, то я можу кожному офіцеру та працівнику Управління держохорони сказати, що їх командир – боягуз», — підкреслив Шуфрич.

Разом з тим, призначений на 31 травня поєдинок був скасований.

За пару хвилин до початку поєдинку УДОУ Валерій Гелетей підійшов до регіонала та запропонував по-дружньому потиснути руки, відмітивши, що виклик на бій був лише жартом. Депутат погодився на пропозицію Гелетея. «Я як людина вихована не міг не відповісти йому рукостисканням, але не дозволю надалі так зі мною жартувати», — прокоментував цю відмову Нестор Шуфрич.

Відповідаючи на питання журналістів, чи означає це рукостискання мирову між ними, Валерій Гелетей сказав: «Мирова, авжеж, по-іншому й не могло бути. Я йому потиснув руку… сказав, що поважаю, тому що він людина хоробра, та запросив його на тренування. Він сказав, що обов’язково прийде».

Свою відмову від проведення спарингу він пояснив тим, що «ніколи професійна етика спортсмена не дозволить людині умисно наносити удари тій людині, яка не може себе захистити».

СЕМЬЯ

Дружина колишнього міністра оборони України Валерія Гелетея – Анжела Олександрівна, 1970 року народження, являється родичкою радника Міністра внутрішніх справ України Василя Дурдинця.

Примітка: Василь Дурдинець був в. о. прем’єр-міністра України у 1997 р. Також у різні роки він займав посади першого віце-прем’єра, міністра України з питань надзвичайних ситуацій та по справам захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, заступника міністра внутрішніх справ, першого заступника голови Верховної Ради, члена РНБО.

Старший син: Олександр 1994 р. н.. Закінчив престижну київську школу №78, вчився у держуніверситеті ім. Т.Г. Шевченка. У соцмережах дружить з Нестором Шуфричем-молодшим  та старшим сином екс-голови МНС Віктора Балоги. Син Валерія Гелетея Олександр любить нічне життя: його часто бачать на вечірках у клубах та ресторанах столиці.

Молодший син: Віктор 2003 р. н.. Вчився у престижній київський школі №78. Багато мандрує з матір’ю за кордон.

Примітка: у школі №78 отримують середню освіту діти адвоката Власенка та дочка співачки Лоліти Мілявської.

Детальніше тут.

Брат: Гелетей Володимир Вікторович, екс-заступник голови УБОЗ УМВС України у Закарпатській області, зараз являється працівником УСБУ у Закарпатській області та використовуючи свою посаду займається контрабандою та намагається підім’яти під себе місцевих бізнесменів.

0 0 голоса
Рейтинг статьи
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

ПУБЛИКАЦИИ С УПОМИНАНИЕМ ЭТОЙ ФАМИЛИИ

Коррупция

Дела чести

В данной категории информации нет

Фемида

Реформы

В данной категории информации нет

Приватизация

В данной категории информации нет

Выборы

В данной категории информации нет

Дополнения/изменения в Досье

Укажите № Досье политика требующее внесения изменений
Текст размещается без гиперссылок
Адрес источника информации (URL)
Инициатор обновления
адрес инициатора

+ новое Досье

видеть думать
Top
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу информации.x