Справи Майдану: Рябошапка ліквідував управління Горбатюка і створив новий відділ нагляду - DOSSIER

Справи Майдану: Рябошапка ліквідував управління Горбатюка і створив новий відділ нагляду

У Генеральній прокуратурі з’явився Департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, скоєні під час Революції Гідності 2013-2014 років

Згідно з наказом генпрокурора Руслана Рябошапки 21 жовтня, управління організації та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини спеціальної категорії буде ліквідовано.

Натомість буде створено Департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках.

Управлінням, яке розслідувало згадані злочини, керував Сергій Горбатюк.

Злочини часів Майдану тепер розслідуватиме Державне бюро розслідувань, за діяльністю якого наглядатиме новостворений Департамент у Генпрокуратурі.

У новому Департаменті буде три відділи, але не вказано, які саме.

Раніше про те, що справи про розстріли на Майдані перейдуть за підслідністю від Управління спецрозслідувань Генпрокуратури до Державного бюро розслідувань повідомляв перший заступник генпрокурора Віталія Касько.

Крім того, за його словами, справи про економічні злочини стосовно колишніх високопосадовців розслідуватиме Національне антикорупційне бюро.

Також 9 вересня Рябошапка наголошував на необхідності аудиту справ про злочини проти учасників «Революції гідності».

Читайте также на DOSSIER:  Убийство Шеремета: МВД открыло материалы дела для фигурантов