/СПРАВА ЕКС-РЕГІОНАЛА ЄФРЕМОВА: ЧОМУ У СУДІ НЕ ЗМОГЛИ ДОПИТАТИ «ЦІННИХ СВІДКІВ» (ВИДЕО)

СПРАВА ЕКС-РЕГІОНАЛА ЄФРЕМОВА: ЧОМУ У СУДІ НЕ ЗМОГЛИ ДОПИТАТИ «ЦІННИХ СВІДКІВ» (ВИДЕО)

Допитати ключових свідків у справі екс-регіонала Олександра Єфремова мали сьогодні у Старобільському районному суді. Проте, допит не відбувся. Причини з’ясовувала кореспондент «5 каналу»

 

Микола Цукур — один із колишніх командирів роти «Торнадо». Він мав свідчити у справі екс-лідера фракції регіоналів. За версією слідства, цей чоловік співпрацював із сепаратистами на початку утворення так званої «ЛНР» і був свідком взаємодії її ватажків із Єфремовим. Сам Цукур — за ґратами відбуває покарання через катування цивільних. Цього літа чоловік переніс три операції, і через стан здоров’я до Старобільська його не доправили.

«Цукур продовжує перебувати на лікуванні у медичному закладі при Бутанській виправній колонії, і відповідно, проходить реабілітацію після проведених операцій», — розповів прокурор ГПУ Павло Кожухівський.

Попри протест Єфремова та його адвокатів, суд задовольнив клопотання прокуратури про допит Цукура в режимі відеоконференції. Щоб не витрачати час, вирішили допитати ще одного свідка.

Свідчення Володимира Гуславського, колишнього чільника Луганської міліції, так само цінні, вважають у прокуратурі. Захисники підозрюваного проти. Мовляв, у засіданні беруть участь лише два з чотирьох адвокатів Єфремова.

«Я наполягаю на тому, щоб при роботі в суді були присутні адвокати, які визначені кожен за своєю тематикою. У даному випадку для допиту Гуславського нам потрібні всі чотири адвокати», — заявив Єфремов.

Потому адвокати екс-регіонала Єфремова забажали відвід судді, буцімто свідок прийшов до суду на день раніше зазначеного. У відводі суддів захисникам Єфремова відмовили, проте погодилися на перенесення допиту Гуславського на вівторок — в один день із відеоконференцією Цукура.

«Я вважаю, що це спрямоване для того, щоб ми не змогли допитати двох важливих свідків, оскільки, в принципі, на кожного з них потрібно виділяти окремий день. З 10:00 допитати Володимира Станіславовича до 13:00 години у принципі достатньо складно і практично неможливо», — прокоментував рішення прокурор ГПУ.

До того, як Володимира Гуславського допитають у суді, від будь-яких коментарів пресі він відмовився.

Источник: 5.ua

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Google Plus